DÁRKOVÉ POUKAZY

Společnost Teplo Přerov a. s. si Vás dovoluje oslovit s touto nabídkou pro Vás, Vaše zaměstnance, známé či příbuzné.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Od června 2009 máme v nabídce nové dárkové poukázky v hodnotě 200, 400, 600 a 1000 Kč, kteRé mají bohaté  spektrum využití.
Lze je uplatnit při vstupu na krytý bazén, saunu, venkovní bazén, koupaliště v Penčicích a od září 2009 na bruslení veřejnosti na Zimním stadioně.
(pí. Domanská, tel.581 736 580, pdomanska@teploprerov.cz)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Spolu s touto nabídkou si Vás dovolujeme upozornit na možnost využití ubytovacích prostor  v nově zrekonstruovaném Hotelu Zimní stadion za velmi příznivé ceny.
Pokoje jsou  vybaveny TV přijímači, chladničkou i bezdrátovým WiFi připojením k internetu. Součástí všech  pokojů jsou zmodernizovaná sociální zařízení. Kapacita hotelu je 44 osob.(recepce hotelu ZS, tel.721 868 054, recepcezs@teploprerov.cz)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Naše další nabídka se týká využití Klubu Teplo Přerov na Horním náměstí pro Vaše společenské akce, školení, semináře, rauty, aj. Zde je Vám k dispozici 1 velký sál až pro 300 osob a 3 menší sály, každý s kapacitou cca 60 osob. Ve sklepních prostorech se nachází vinárna  asi  pro  45 osob. Občerstvení  může  být  formou  cateringu  nebo  ve  vlastní   režii.
(pí Véghová, tel.606 678 002, klubteplo@seznam.cz)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                 

 

 

Teplo Přerov a.s.