Diskusní fórum

Řadit od nejstaršího
2 Starší
 • 21. 5. 2010 23:35
  Martina
  Topení

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda bude dodávka tepla zprovozněna alespoň na pár dní v nočních hodinách. Bydlíme v panelovém domě za Mlýnemamáme 3 velmi malé děti a v bytě pouhých 15 st přes den. V noci je tu samozřejmě chladněji. Děkuji alespoň za odpověď. Vím, že ještě máte problémy, ale pokud by bylo možné alespoň odepsat, abych věděla. Děkuji.


 • 21. 5. 2010 11:39
  Kkabra
  Odstávka teplé vody - povodně

  Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o doplnění aktuálních informací ohledně odstávky teplé vody po povodni v Přerově v tomto týdnu - jakékoliv aktuální informace o možném obnovy zcela chybí.


 • 5. 7. 2009 11:22
  Martina Martinů
  Porucha v neděli 5.7.2009

  V 11:10 hodin jsem volala na Teplo Přerov s tím, jestli jim někdo náhodou nehlásil nějakou poruchu ohledně teplé vody. Milí pán mi odpověděl, že již po 2 hodině ranní se něco přihodilo (nejsem technik, tak nemohu psát co) a že se velmi omlouvá. Já bych tomuto pánovi chtěla poděkovat za rychlou a srozumitelnou informaci. Snad tedy voda bude do večera teplá. Děkuji za nearogantní přístup (jako jsem už několikrát od někoho zažila). A přeji více chápavých lidí a méně odstávek a poruch. A doporučila bych adminovi, aby i takovéto poruchy co nejdříve zveřejňoval na webu. Protože to je první, kam se člověk(pokud zjistí že neteče teplá voda, či nehřeje topení) podívá - na poruchy a odstávky. A jelikož máte poruchu už od 2 hodin ranních, pak byl dostatek času na zveřejnění a ubylo by i telefonátů a otázek a my bychom zbytečně neplatili za hovorné. Tak se prosím jen neomlouvejte, ale konejte. Nebo myslíte, že takové napsání o poruše trvá celý den? To opravdu netrvá!!


 • 12. 4. 2005 9:48
  Energie MaR
  Pozdrav z Pardubic

  Zdravíme...


2 Starší

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Teplo Přerov a.s.