OBJEKTOVÉ PŘEDÁVACÍ STANICE (celkem 301 OPS)

Lokalita VST 023 - Tovární 3 (10 OPS):
Tovární 1, Tovární 3, Nádražní 1, Nádražní 3, Nádražní 8, Nádražní 10, nám. Fr. Raše 2, nám. Fr. Raše 6, nám. Fr. Raše 8, Denisova 16

Lokalita VST 348 - Palackého Centrum (32 OPS):
Bartošova 12, Bartošova 14, Bartošova 29, Bartošova 33, Bartošova 34, Bartošova 36, Blahoslavova 15, Bratrská 21, Bratrská 24, Bratrská 36, Bratrská 42, Bratrská 44, Boženy Němcové 3, Boženy Němcové 23, Boženy Němcové ZŠ, Čapky Drahlovského 9 - Policie, Čapky Drahlovského 13, Čapky Drahlovského 17, Čapky Drahlovského 18, Palackého centrum, Palackého 16, Palackého 19, Palackého 26, Palackého 27, Palackého 30, Palackého 34, PFB 20, PFB 21, PFB 24, PFB 27, Dr. Skaláka 8, Kratochvílova 30

Lokalita VST 603 - Kainarova 144 (4 OPS):
Komenského 18, Wilsonova 18, Žerotínovo nám. 3, Žerotínovo nám. 8

Lokalita VST 604 - Dvořákova 47 (13 OPS):
Dvořákova 23 - MŠ, Dvořákova 25, Dvořákova 29, Dvořákova 35, Dvořákova 37, Dvořákova 43, Dvořákova 45, Dvořákova 51, Dvořákova 53, Dvořákova 59, Dvořákova 61, Dvořákova 67, Dvořákova 69

Lokalita VST 621 - Šířava II (15 OPS):
Petřivalského 1, S.K.Neumana 3, Želatovská 8, Želatovská 10, Želatovská 16, Želatovská 22, Želatovská 24, Alšova 1, Alšova 7, Bří. Hovůrkových 1, Bří. Hovůrkových 7, Bří. Hovůrkových 9, Bří. Hovůrkových 13, Kouřilka 3, Kouřilka 4

Lokalita VST 622 - Meopta - jih (20 OPS):
Bohumila Němce 4, Bohumila Němce 6, Bohumila Němce 7, Bohumila Němce 11, Bohumila Němce 15, Bohumila Němce 19, Bohumila Němce 23, Gen. Janouška 10, Kabelikova 18, Kabelikova 20, Optiky 4 , Optiky 8, Optiky 12, Optiky 14, Želatovská 23,Želatovská 25,  Želatovská 31, Želatovská 35, Želatovská 37, Bohumila Němce 640 (plavební správa)

Lokalita VST 623 - Slaměníkova 5 (16 OPS):
Kabelíkova 6, Kabelíkova 8, Kabelíkova 12, Optiky 11, Optiky 15, Purkyňova 3, Purkyňova 12, Purkyňova 16, Purkyňova 18, Slaměníkova 5, Slaměníkova 6, Vaňkova 5, Vaňkova 6, Vaňkova 9, Vaňkova 10, Vaňkova 13

Lokalita VST 626 - Šířava B (10 OPS):
Bří Hovůrků 6, 17.listopadu 36, 17.listopadu 34, Svisle 3, Svisle 11, Svisle 13 - ZŠ, R. Stokláskové 3, Bří Hovůrků 12, Bří Hovůrků 4, Šířava B - LŠU

Lokalita VST 627 - Šířava A (28 OPS):
Gym. Jakuba Škody, Interbrigadistů 3, Interbrigadistů 4, Interbrigadistů 7, Interbrigadistů 11, Interbrigadistů 15, Interbrigadistů 19, Jasínkova 1, Jasínkova 3, Jasínkova 4, Jasínkova 5, Jasínkova 7, Jasínkova 9, Jasínkova 13, Jasínkova 15, Jasínkova 19, Jasínkova 21, Nová budova OÚ, Stará budova OÚ, Šířava 1, Tománkova 3, Tománkova 5, Tománkova 6, Tománkova 9, Wurmova 22, Smetanova 2, Jaselská 12, Jaselská 16

Lokalita VST 630 - V. Dlážka 1 (17 OPS):
V. Dlážka 1, V. Dlážka 3, ZŠ V. Dlážka, Na Odpoledni 13, Na Odpoledni 14, Na Odpoledni 15, MŠ Sluníčko, Dr. E. Beneše 4, Mervartova 6, Mervartova 12, Na odpolední 347, Na odpolední 7, Na odpolední 9, Na odpolední 10, Dr. E. Beneše 6, Dr. E. Beneše 8, Na Odpoledni 5 (kadeřnictví)

Lokalita VST 632 - Dvořákova 10 (21 OPS):
Klivarova 1, Klivarova 3, Klivarova 4, Žižkova 1, Žižkova 5, Holého 5, DDM Atlas, Gen. Janouška 5, Gen. Janouška 15, Gen. Janouška 25, J.J. z Brandýsa 6, Želátovská 13, Dvořákova 22, Dvořákova 24, Dvořákova 26, O. Jaroše 6, Sokolovská 8, J. Nálepky 6, Gen. Janouška 31, Vodičky 6, Dvořákova 10

Lokalita VST 635 - V. Dlážka sever (7 OPS):
V. Dlážka 42, Sokolská 1, Sokolská 3, Sokolská 5, Sokolská 7, Sokolská 26, Tribuna

Lokalita VST 661 - EC 3 (6 OPS):
Budovatelů 1, Budovatelů 3, Budovatelů 4, Budovatelů 5, Trávník 30, Trávník 32

Lokalita VST 663 - Chemik  (2 OPS):
Velké Novosady 9, Velké Novosady 11

Lokalita VST 666 - Kopaniny D (44 OPS):
Seifertova 2, Seifertova 4, Seifertova 6, Seifertova 8, Seifertova 12, Seifertova 16, Seifertova 25, Seifertova 27, U Výstaviště 1, U Výstaviště 3, U Výstaviště 5, U Výstaviště 6 - prodejna, U Výstaviště 6 - zdr. středisko, Bajákova 4, Bajákova 8, Bajákova 12, Bajákova 16 - UpZS, Bajákova 18 - MŠ, Svornosti 4, Svornosti 8, Svornosti 12, Svornosti 18, Mikuláškova 4, Mikuláškova 8, Mikuláškova 12, Osmek 1, Osmek 3, Osmek 5, Osmek 7, Osmek 9, Osmek 11, Osmek 13, U Žebračky 16, Penzion Osmek, Restaurace Michalov, Malá Dlážka, OPS Kopaniny, Kopaniny 10, Kopaniny 14, Za mlýnem 1 ZŠ, Za mlýnem 3, Za mlýnem 5, Za mlýnem 7, Za mlýnem 9

Lokalita VST 672 - Kozlovská (32 OPS):
Kozlovská VST, Kozlovská 2, Kozlovská 2 obch., Kozlovská 5, Kozlovská 6, Kozlovská 6 obch., Kozlovská 7, Kozlovská 11, Kozlovská 17, Kozlovská 19, Kozlovská 21, Kozlovská 27, Pod Valy 2, U Bečvy ČK, U Bečvy 2 MŠ, Malá Trávnická 1, Malá Trávnická 3, Malá Trávnická 5, Žerotínovo náměstí 20, Žerotínovo náměstí 24, Žerotínovo náměstí 29, Žerotínovo náměstí 31, Šrobárova 6, Šrobárova 7, Šrobárova 8, Šrobárova 9, Bayerova 1, Bayerova 3, Bayerova 5, 17.listopadu 5, Žerotínovo nám 17. - drogerie, 17.listopadu 5 - obchody

Lokalita VST 678 - Teličkova (11 OPS):
Milady Horákové 4, Milady Horákové 7, Milady Horákové 8, Milady Horákové 10, Milady Horákové 13, SBD Autosalon, Teličkova 2, Teličkova 3, Tyršova 2, Tyršova 6, Tyršova 10

Lokalita VST 679 - Zahradní (12 OPS):
Hranická 4, Hranická 5, Hranická 6, Hranická 7, Hranická 9, Hranická 11, Hranická 12, Hranická 13, Hranická 15, Hranická 19, Hranická 21, Hranická 25

Lokalita OPS PFB II (1 OPS):
PFB II

TOPlist
Teplo Přerov a.s.